Bleona largon bikinit në plazh – Publikohet videoja e realizuar nga nëna e saj
Bleona Qereti është goxha aktive në rrjete sociale. Bleona Qereti njihet për paraqitjet tejet provokuese në publik, e një prej tyre e bëri edhe së fundi në një video ku shfaqet gjysmë e zhveshur, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka nisur pushimet bashkë me nënën në Miami, e cila u kujdes... Më shumë
Dalin pamjet e para të videoklipit të këngës së Noizyt dhe Dafinës, shfaqën të afruar njeri me tjetrin
Dy artistë shumë të njohur në trojet shqiptare, Noizy dhe Dafina Zeqiri së shpejti do të sjellin projektin e tyre të përbashkët, transmeton Indeksonline. Për t’i ndezur pak ndjekësit e tij, reperi ka postuar një pjesë nga videoklipi i këngës. Dyshja duken shumë të afërt me njëri-tjetrin. Në përshkrimin... Më shumë
Dedikimi emocional i Beatrix-it për nënën dhe vëllanë
Ajo thotë se familja është bekimi më i madh Beatrix dhe Alban Ramosaj janë mjaft të suksesshëm në karrierën e tyre muzikore. Çdo herë ata qëndruan pranë njëri-tjetrit në çdo sukses dhe çdo ditë e më shumë e dëshmojnë dashurinë që kanë për njëri-tjetrin, shkruan rtv21.tv Është Beatrix-i ajo... Më shumë
Mëngjesi romantik i Xhensila Myrtezajt! Në këtë vend nisi ditën ajo
Xhensila Myrtezaj është artiste shumë e dashur për publikun. Xhensila Myrtezaj dje njoftoi fansat se po rikthehet me koncerte pas pauzës nga lindja e vajzës, shkruan lajmi.net. Këngëtarja bashkë me bashkëshortin e saj, Bes Kallakun udhëtoi dje në Austri për të performuar për bashkëatdhetarët atje. Mëngjesin e sotëm, Xhensila... Më shumë
Gena flet për dy vajzat që ka me ish-bashkëshorten, kështu i këshillon
Gena ka qenë i ftuar të premtën në emisionin “Mirage”. Gena aty ka treguar të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale. Ndër të tjera, këngëtari, zbuloi edhe detaje nga projektet që planifikon t’i publikojë së shpejti. Ai foli edhe për dy vajzat që ka me ish-bashkëshorten dhe raportin... Më shumë
Kush këndon më keq live, Era apo Nora? Roberti befason me përgjigjjen
Nora dhe Era Istrefi janë dy artistet e njohura shqiptare. Nora dhe Era janë shumë aktive në muzikë dhe që të dyja shënojnë vazhdimisht suksese të reja. Bashkëshorti i Norës, Roberti ishte i ftuar së fundi në “Shiko kush Luan”, ku në lojën “Ndaje ose haje” u vu në... Më shumë
Teuta bashkë me babain në emision, reagimi i saj tejet emocionues
Teuta Krasniqi është njëra nga aktoret me të dashura pë publikun. Ajo është aktive në rrjete sociale, ndan postime nga me të ndryshmet. Së fundi ka publikuar një imazh bashkë me babain e saj, profesorin Milazim Krasniqi. Teuta bashkë me profesorin, janë të ftuar në emisionin ‘Imazh’ në ‘Radio... Më shumë
E veshur vetëm në të brendshme, Dafina bën lëvizje provokuese
Dafina Zeqiri është shumë aktive me koncerte. Dafina Zeqiri mbrëmë ka performuar në Tiranë, ndërsa në rrjete sociale ka publikuar pamje nga përgatitja për koncert. Në një video, këngëtarja shfaqet tejet provokuese veshur në të brendshme, derisa po relaksohej me një pije në dorë. Për ndyrshe, projekti i fundit... Më shumë
Kështu e thërret Elita Rudi vjehrrën e saj
Eita Rudi, prezantuesja e cila muaj më parë i dha fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë me reperin Gjiko, duket që vikendet po i kalon në Pejë, tek familja e saj e re. Vet bukuroshja ka postuar një instastory, teksa shihet me nënën e Gjikos, ku ka shkruar: Nano! Ndryshe... Më shumë
Kaq të nxehtë nuk e keni parë Beatrix Ramosajn
Beatrix Ramosaj ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”. Aty shihet e veshur me veshje të zezë kombinuar me xhaketën e bardh, duke shtuar detaje si aksesorët dhe çanta. Beatrix dukej shumë seksi dhe në formë, kurse edhe fytyra e saj dukej si e... Më shumë