VIP
E veshur shumë shkurt, Marina Vjollca tregon këmbët e gjata dhe tërheqëse
Marina Vjollca dhe bashkëshorti  saj Getoar Selimi zgjodhën që pushimin e tyre të radhës ta bëjnë në Cuba. Dyshja po qëndrojnë atje duke shijuar vende të ndryshme dhe duke mësuar gjëra të reja nga kultura e atjeshme, transmeton Indeksonline. Por në nj fotografi të fundit nga ajo vërehet se... Më shumë
Ky koment i Krenarit zbulon gjithçka rreth lidhjes me Luana Vjollcën
Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca ka kohë që po e mban të fshehur lidhjen e saj me biznismenin kosovar, Krenar Çoçajn. Ndonëse për të gjithë tashmë është bërë e ditur, Vjollca ende nuk ka marrë guximin të bëj lidhjen publike, shkruan lajmi net. Megjithatë, Krenari e ka dëshmuar... Më shumë
Gruaja e Kadri Veselit do ju lë ‘pa fjalë’ me veshjen e saj
Udhëheqës të vendit u mblodhën në pritjen lamtumirëse për ambasadorin amerikan në Kosovë – Greg Delawie, të organizuar nga kreministri Ramush Haradinaj dhe kryeparlamentari Kadri Veseli. Krahas shumë liderëve të vendit, ishin edhe bashkëshortja e kryeministrit Haradinaj, Anita Muqaj si dhe ajo e Kadri Veselit, Violeta Veseli – transmeton... Më shumë
Era Istrefi pozon me xhaketën e cila ka një çmim marramendës
Era Istrefi vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të ndjekura shqiptare. Ajo vazhdimisht është shumë e pëlqyer pas çdo projekti të saj. Era e cila arriti famën botërore kohët e fundit ka dashur të qëndrojë më larg rrjeteve sociale madje duke thënë se ‘offline’ është pasuria e re, transmeton... Më shumë
Luana Vjollca vjen me një foto dhe stil krejtësisht ndryshe
Luana Vjollca iu është kthyer punës pas pushimeve. Edhe pse gjatë verës ishte aktive ajo më hsumë merrej me muzikë dhe jo me televizion, transmeton Indeksonline. Së fundi ajo ka treguar se po përgatit diçka të re për të gjithë ndjekësit. Këtë herë Luana ka pozuar më ndryshe, duke... Më shumë
Fotografia e Roanit e publikuar nga Majk do t’ua ndreq ditën
Reperi Majk dhe bukuroshja nga Prishtina, Majlinda Zeka u bënë prindër për herë të parë në maj të vitit të kaluar. Edhe pse çifti janë ndarë, kujdesin ndaj djalit, Roanit e ka Majlinda, emër tashmë i njohur për publikun, shkruan lajmi net. Pak muaj më parë bëri bujë të... Më shumë
Një pite e gatuar nga Morena Taraku duket kështu…
Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku është një nga femrat më të përfolura në showbizin shqiptar. Ndonëse më shumë komentohet për pamjen dhe jetën private, Taraku kësaj radhe shquhet për diçka që mbase asnjëherë nuk iu ka shkuar në mendje, shkruan lajmi net. Në foton e fundit të... Më shumë
Ja çfarë thotë Don Phenom për Taynën
Reperi nga radhët e TBA, Don Phenom ka qenë i ftuar për herë të parë në “Mirage”. Ai ka zbuluar të pathëna rreth labelit të tij, si dhe foli për projektet muzikore që planifikon t’i publikojë së shpejti, shkruan lajmi.net. Ndër të tjera, ai ka folur edhe për dy... Më shumë
Noizy paralajmëron bashkëpunimin me reperin e njohur italian
Noizy është një nga reperët më aktiv në estradë. Projektet e tij muzikore priten shumë mirë në publik dhe llogarit një numër të madh hitesh, shkruan lajmi.net. Përmes rrjeteve sociale, Noizy ka paralajmëruar një projekt të ri me reperin e njohur Ghali. Ai madje ka postuar një video në... Më shumë
Rona Nishliu pranon dhuratë nga kryeministri Edi Rama
Para pak ditësh Rona Nishliu e ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë. Dasma ishte mbajtur në një ambient krejtësisht privat në Tiranë mes famijarëve e miqëve të këngëtares, shkruan lajmi.net Më 11 shtator ajo festoi ditëlindjen dhe sot ka zbuluar dhuratë që ka pranuar nga kryeministri i Shqipërisë,... Më shumë