E veshur shumë shkurt, Marina Vjollca tregon këmbët e gjata dhe tërheqëse E veshur shumë shkurt, Marina Vjollca tregon këmbët e gjata dhe tërheqëse
Marina Vjollca dhe bashkëshorti  saj Getoar Selimi zgjodhën që pushimin e tyre të radhës ta bëjnë në Cuba. Dyshja po qëndrojnë atje duke shijuar... E veshur shumë shkurt, Marina Vjollca tregon këmbët e gjata dhe tërheqëse

Marina Vjollca dhe bashkëshorti  saj Getoar Selimi zgjodhën që pushimin e tyre të radhës ta bëjnë në Cuba.

Dyshja po qëndrojnë atje duke shijuar vende të ndryshme dhe duke mësuar gjëra të reja nga kultura e atjeshme, transmeton Indeksonline.

Por në nj fotografi të fundit nga ajo vërehet se Marina vazhdon të duket mjaft seksi,si gjithmonë. E veshur shumë shkurtër ajo zbulon këmbët  shumë tërheqëse