Bleona largon bikinit në plazh – Publikohet videoja e realizuar nga nëna e saj
Bleona Qereti është goxha aktive në rrjete sociale. Bleona Qereti njihet për paraqitjet tejet...
Dalin pamjet e para të videoklipit të këngës së Noizyt dhe Dafinës, shfaqën të afruar njeri me tjetrin
Dy artistë shumë të njohur në trojet shqiptare, Noizy dhe Dafina Zeqiri së shpejti...
Dedikimi emocional i Beatrix-it për nënën dhe vëllanë
Ajo thotë se familja është bekimi më i madh Beatrix dhe Alban Ramosaj janë...
Mëngjesi romantik i Xhensila Myrtezajt! Në këtë vend nisi ditën ajo
Xhensila Myrtezaj është artiste shumë e dashur për publikun. Xhensila Myrtezaj dje njoftoi fansat...
Gena flet për dy vajzat që ka me ish-bashkëshorten, kështu i këshillon
Gena ka qenë i ftuar të premtën në emisionin “Mirage”. Gena aty ka treguar...
Kush këndon më keq live, Era apo Nora? Roberti befason me përgjigjjen
Nora dhe Era Istrefi janë dy artistet e njohura shqiptare. Nora dhe Era janë...
Teuta bashkë me babain në emision, reagimi i saj tejet emocionues
Teuta Krasniqi është njëra nga aktoret me të dashura pë publikun. Ajo është aktive...
E veshur vetëm në të brendshme, Dafina bën lëvizje provokuese
Dafina Zeqiri është shumë aktive me koncerte. Dafina Zeqiri mbrëmë ka performuar në Tiranë,...
Kështu e thërret Elita Rudi vjehrrën e saj
Eita Rudi, prezantuesja e cila muaj më parë i dha fund beqarisë, duke kurorëzuar...
Kaq të nxehtë nuk e keni parë Beatrix Ramosajn
Beatrix Ramosaj ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”....
Dafina Zeqiri pubikon këtë imazh tepër të nxehtë
“Kurgjo nuk kallxojna” është projekti i fundit i publikuar nga këngëtarja, Dafina Zeqiri. E...
Një puthje e zjarrtë mes Daut dhe Lola Haradinajt
Lola Haradinaj, është njëra nga gratë më të përfolura të politikanëve shqiptar. Ajo shquhet...
Learta po rrezaton nga bukuria
Reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, Learta Jakupi është shumë aktive në rrjetet...
Bashkëshortja tregon se sa është xheloz Lumi B
Simpatik, i popullarizuar dhe njëri nga reperët më të njohur shqiptarë ai është po...
Kjo foto zbulon më së miri formën joshëse të fundshpinës së Luana Vjollcës
Ka nisur sezonin e dytë të emisionit të saj. Fjala është për prezantuesen dhe...
Bleona largon bikinit në plazh – Publikohet videoja e realizuar nga nëna e saj
Bleona Qereti është goxha aktive në rrjete sociale. Bleona Qereti njihet për paraqitjet tejet provokuese në publik, e një prej tyre e bëri edhe...
Dalin pamjet e para të videoklipit të këngës së Noizyt dhe Dafinës, shfaqën të afruar njeri me tjetrin
Dy artistë shumë të njohur në trojet shqiptare, Noizy dhe Dafina Zeqiri së shpejti do të sjellin projektin e tyre të përbashkët, transmeton Indeksonline....
Dedikimi emocional i Beatrix-it për nënën dhe vëllanë
Ajo thotë se familja është bekimi më i madh Beatrix dhe Alban Ramosaj janë mjaft të suksesshëm në karrierën e tyre muzikore. Çdo herë...
Mëngjesi romantik i Xhensila Myrtezajt! Në këtë vend nisi ditën ajo
Xhensila Myrtezaj është artiste shumë e dashur për publikun. Xhensila Myrtezaj dje njoftoi fansat se po rikthehet me koncerte pas pauzës nga lindja e...